Купити вікна VEKA від компанії Оконіка в місті Черкаси стало тепер дуже просто, так як першого серпня 2014 "ТМ Оконіка" відкрила новий офіс по вулиці Благовісній, 296 на ринку Кривалієвському (перехрестя вул.Благовісної і В.Чорновола).

Це сучасний і повністю брендований офіс заводу-виробника "Оконіка" в Черкасах. Тут ви зможете побачити і оцінити все розмаїття профільних систем VEKA, які виробляються на нашому заводі.

Кваліфіковані менеджери, замірники і монтажники пройшли навчання в тренінг-центрі ТОВ "СТОЛІТТЯ Україна", і готові обслуговувати покупців на найвищому рівні.

Ми впевнені, що жителі міста Черкаси оцінять високу якість продукції ТМ "Оконіка" і широкий асортимент, пропонований ТМ VEKA.

Наша компанія буде рада бачити Вас в нашому новому офісі! А нашим партнерам бажаємо успіхів, активного розвитку і процвітання.

Купити вікна VEKA в місті Черкаси і переконатися у високій якості продукції та обслуговування, жителі міста зможуть, відвідавши наше представництво, розташоване за адресою: м.Черкаси, ул.Благовісна, 296, Кривалієвскій ринок.

Ви можете нам зателефонувати і проконсультуватися з будь-якого питання за телефонами нашого представництва:

(0472) 36-12-05

(098) 319-08-14

(050) 471-89-38

З повагою, Регіональне представництво VEKA в м.Черкаси.